Есть вопросы при выборе окон?

Закажите бесплатную консультацию специалиста:

будни 9:00 - 18:00

суббота 10:00 - 15:00

выезд по Киеву

и области

(044)537-12-30

(093) 143-80-38

(050) 380-06-08

всегда на связи;)

zakaz@tvoeokno.kiev.ua

До конца акции
осталось:

 • http://tvoeokno.kiev.ua/wp-content/uploads/2016/11/Баннер-Балкон.jpg
 • http://tvoeokno.kiev.ua/wp-content/uploads/2016/11/Баннер-Балко1н.jpg
 • http://tvoeokno.kiev.ua/wp-content/uploads/2016/11/Баннер-Балкон3.jpg
 • 2017, 02, 28
 • Об’єднання балкона з кімнатою

  Об’єднання балкона з кімнатою
  обьединение балкона с комнатой

  У наш час для власників малометражних квартир дуже актуальне питання, як розширити корисну площу так, що б це було законно. Хорошим вирішення цієї проблеми буде об’єднання балкона з кімнатою. Об’єднання балкона – це поєднання кімнати з балконом, що дозволить зробити балкон житловою площею, але перш ніж реалізувати цю затію потрібно все продумати і для створення комфортних умов, потрібно буде докласти немало зусиль, але результат Вас приємно здивує.

  Перш ніж робити перепланування і приступати до роботи, потрібно погоджувати розроблений проект в декількох інстанціях і отримати дозвіл. Якщо Ваш будинок знаходиться в задовільному стані, то Ви отримаєте дозвіл, якщо будинок знаходиться в аварійному стані, то звичайно ж відмова. Варто відмітити, що якщо самовільно проводити роботи без необхідного дозвілу – це загрожує штрафом і якщо постраждає архітектура будинку або квартири Ваших сусідів, всі витрати доведеться нести Вам.

  Так само якщо Ви в майбутньому захочете продати свою квартиру у Вас обов’язково має бути дозвіл, інакше продаж буде неможливий.

  Існує два варіанти об’єднання кімнати з балконом:

  • Демонтаж балконного блоку -(дверної і віконної коробки) зі збереженням підвіконного виступу.
  • Повний демонтаж – забирається балконний блок(двері і вікно), а так само підвіконна частина стіни.

  Як відбувається об’єднання кімнати з балконом, розглянемо поетапно:

  Перший етап: необхідно привести парапет(огорожу балкона) в надійний стан, якщо у Вас на даний момент металеві конструкції, то варто зробити кладку з піноблоку . Якщо у Вас бетонна плита, то варто тільки його зміцнити, заклавши всі щілини.

  Другий етап: установка скління, оскільки нас цікавить максимально теплий варіант варто розглянути 5 або 6-камерну профільну систему з двокамерними склопакетами. Так само можна встановити склопакети з енергозбереженням, які завдяки покриттю іонів срібла відображатимуть тепло в приміщення, або мультифункціональні стекла, які в зимовий період відбивають тепло в приміщення, а влітку зберігають прохолоду.

  Третій етап: демонтаж балконного блоку зі збереженням підвіконного виступу, на поверхню виступу можна встановити стільницю і використати її як робочою поверхня.

  Четвертий етап: обігрів кімнати. У якості обігріву можна використати переносні обігрівачі або систему “Тепла підлога”, оскільки виносити батареї заборонено.

  П’ятий етап: утеплення. Перш ніж приступати до таких робіт, варто прокласти проводку. Оскільки нас цікавить еплий варіант, те утеплення стін, підлоги і стелі варто зробити екструдованим пінополістиролом, який випускають у формі плит. Уклавши пінополістирол настелю, поверх плит, обов’язково варто укласти вспененный фольгирований поліетилен. Утеплення підлоги роблять так само екструдованим пінополістиролом і поверх кладуть дерев’яні лаги, які обов’язково мають бути оброблені антисептичним розчином.

  Далі кладуть дощатий настил і встановлюється тепла підлога, і згори використовується фольгирований поліетилен. Для утеплення стін потрібні гіпсокартонні листи і монтажна піна, за допомогою якої закладатимуть стики.

  Шостий етап: внутрішня обробка балкона. Внутрішньою обробку можна виконати в декількох варіантів, на ваш розсуд, дерев’яною вагонкою, пластиковою вагонкою, МДФ-вагонкою і гіпсокартоном.

  Ми склали список плюсів і мінусів, який допоможе Вам зробити правильний вибір.

  1. Головна причина по якій власники квартир замислюватисяпро об’єднання – це нестача простору. Маючи можливістьрозширити корисний простір, жителі квартири можутьістотно полегшити собі життя.

  2. Внаслідок приєднання балкона до кімнати можнавикористати квадратні метри для відпочинку, створившитам затишний куточок для читання, а для тих, хто працюєудома, буде актуальне створити свій невеликий затишнийофіс або встановити стелажі для книг, або використативільний простір в якості вбиральні.

  3. Скління балкона дасть можливість впустити більше світлав приміщення і дозволить заощадити на освітленні.

  Мінуси об’єднання балкона з кімнатою:

  1. Обов’язкова умова при поєднаному балконі з кімнатою -это утеплення балкона, це досить трудомісткі і витратні роботи.
  2. Тривалий процес узгодження перепланування.

  Один з найважливіших елементів об’єднання балкона з кімнатою -это якісне скління балкона і утеплення стін, стелі.Так само, що б в цій частині кімнати було тепле і затишно варто встановити “теплу підлогу” щоб уникнути конденсату на вікнах.

  Ціна об’єднання балкона з кімнатою:

  Види робот

  Об’єднання балкона з кімнатою

  Од.Виміру

  послуга

  Кількість

  1

  Ціна

  дог./грн.

  Подивитися повний прайс лист на ремонт і обробку балконів :

  прайс-лист на отделку балконов

  заказать расчет балкона

  Введите параметры балкона

  стеклопакет

  Система окон

  Подоконники

  Козырьки

  Отливы

  Нащельники

  Монтаж Bынос балкона Haружная отделка Bнутренняя отделка Утепление

  детали