Есть вопросы при выборе окон?

Закажите бесплатную консультацию специалиста:

будни 9:00 - 18:00

суббота 10:00 - 15:00

выезд по Киеву

и области

(044)537-12-30

(093) 143-80-38

(050) 380-06-08

всегда на связи;)

zakaz@tvoeokno.kiev.ua

До конца акции
осталось:

 • http://tvoeokno.kiev.ua/wp-content/uploads/2016/11/Баннер-Балкон.jpg
 • http://tvoeokno.kiev.ua/wp-content/uploads/2016/11/Баннер-Балко1н.jpg
 • http://tvoeokno.kiev.ua/wp-content/uploads/2016/11/Баннер-Балкон3.jpg
 • 2017, 02, 28
 • Винесення балконів

  Балкон з винесенням – розширення площі балконів і лоджій від TVOE OKNO

  Винесення балкона – найпопулярніша послуга, якщо йдеться про розширення osteklenie1внутрішнього простору вашого балкона або лоджії. Завдяки винесенню ви отримуєте нелише велике практичне і функціональне підвіконня і візуальне збільшення простору, але додаткові квадратні метри, що особливо радує в умовах сьогоднішньої вартості столичної нерухомості.

   

  Облаштуванням балконів і лоджій з винесенням ми займаємося більше 7 років і маємо досвід виконання таких робіт різної складності. Тому, якщо ви хочете розширити балкон або лоджію, замовити якісні роботи по виготовленню винесення, утепленню і обробці балкона на довгі роки, то вам до нас.

  Варіанти зварювання винесення балконів :

  • Коротке винесення або винесення-косинка

  4

  Це найпростіший і недорогий варіант розширення балкона по підвіконню. І як правило, таке винесення ми облаштовуємо, якщо існуюче огорожа балкона бетонне або цегляне. До бетонної або цегляної плити кріпляться металеві кронштейни кроком 60-90 см залежно від конфігурації майбутньої віконної конструкції. Поверховість робіт, що проводяться, і стан огорожи також впливає на кількість опорних куточків винесення-косинки.

  • Винесення-каркас або винесення балкона від підлоги

  5

  Цей варіант розширення балкона виготовляється у тому випадку, якщо огорожа балкона металева. Як варіант, таке винесення від підлоги облаштовується в усіх балконах-хрущовках. Принцип винесення-каркаса полягає у виварюванні куточків від основи балконної плити зовні до верхнього рівня огорожи по діагоналі, а потім з’єднання металевим куточком з самою огорожою. Крок опорних кріплень 60-90 см і підбирається залежно від ваги віконної конструкції і поверховості балкона.

  Як правило, опорні зварні елементи мають бути під кожною вертикальною пластиковою стойкою віконної конструкції. Якщо старі металеві перила не міцні, томожливий варіант додаткового зміцнення перил або їх повна заміна на новий металевий каркас. Після зварювальних робіт обов’язкова зовнішня обшивка балкона сайдингом або профнастилом.

  Обратите внимание!Если вы заказываете балкон с выносом в хрущевке или на балконе с металлическим ограждением, то не обойтись без наружной обшивки нового каркаса балкона
  • Винесення по полу і комбіноване винесення

  6

  Винесення балкона по підлозі – найдорожчий варіант розширення балкона і технологічно найскладніший. Процес виготовлення полягає в демонтажі існуючої огорожі і повному виварюванні нового металевого каркаса на швелерах, за рахунок чого розширюється балконна плита. Установка і зварювання швелерів до стіни будинку і уздовж балконної плити забезпечують опору і розподіл майбутнього навантаження віконної конструкції. Пластикові вікна на балкон при такому типі винесення можуть бути виконані в двох конфігураціях:

  • Французьке скління балкона
  • Стандартні пластикові вікна від підвіконня(в цьому випадку потрібне виварювання винесення-каркаса із зовнішньою обшивкою балкона сайдингом)

  Винесення балкона можна зробити як по фасаду балкона, так і по периметру, якщо є можливість і необхідність :

  vinos-balcona-kiev

  Важливо знати!
  Документи на перепланування
  Чи треба узаконювати винесення балкона в БТІ читайте здесь

  заказать расчет балкона

  Введите параметры балкона

  стеклопакет

  Система окон

  Подоконники

  Козырьки

  Отливы

  Нащельники

  Монтаж Bынос балкона Haружная отделка Bнутренняя отделка Утепление

  детали